Pagina #5. Discuri de tăiere în Chișinău

Filtru
Preț, lei
de la
pînă la
Diametru, mm
Gaura de aterizare, mm
Сantitate, buc
Material de tăiere
Marginea discului
Filtru Închide
Resetați filtrele
cele mai populare
Preț descrescător
Preț crescător
Disc de tăiere Graphite 57H642
Disc de tăiere Topex 57H650
Disc de tăiere Tolsen 76707
Disc de tăiere Tolsen 76540
Disc de tăiere Tolsen 76752
Disc de tăiere Yato YT-6083
Disc de tăiere Yato YT-60905
Disc de tăiere Yato YT-6097
Disc de tăiere Yato YT-6058
Disc de tăiere Sthor STH08793
Disc de tăiere Raider RDI-CS27 (163142)
Disc de tăiere Raider 163103
Disc de tăiere Raider 163151
Disc de tăiere Raider 163113
Disc de tăiere Lider 200108
155lei
175 lei
20 lei
Disc de tăiere Lider 200614
890lei
1.260 lei
370 lei
Disc de tăiere CMT Contractor (K19024M-X10)
Disc de tăiere CMT 272.235.48
Disc de tăiere CMT 292.190.40M
Disc de tăiere Wokin 763423
200lei
210 lei
10 lei
Disc de tăiere Hikoki 752442
Disc de tăiere Hikoki 752441
Disc de tăiere Hikoki 752473
1.959lei
2.449 lei
490 lei
Disc de tăiere Hikoki 773018
Disc de tăiere Klingspor DT612UT (334045)
Disc de tăiere Klingspor DT350B (339829)
Disc de tăiere Klingspor DT300U (325346)
Disc de tăiere Klingspor DT600U (322634)
Disc de tăiere Norton 70184626829
Disc de tăiere Bihui DPE125
Disc de tăiere Distar 11115421010
Disc de tăiere Distar 11120034012
Disc de tăiere Bosch 2608615065
Disc de tăiere Bosch 2608602479
Disc de tăiere Bosch 2608640616
738lei
961 lei
223 lei
Disc de tăiere Bosch 2608602395
Disc de tăiere Bosch 2608644372
Disc de tăiere Bosch 2608644373
Disc de tăiere Bosch 2608615028
Disc de tăiere Bosch 2608615031
Disc de tăiere Bosch 2608601238
Disc de tăiere Bosch B2608600544
Disc de tăiere Bosch 2608600324
Disc de tăiere Bosch B2608600225
Disc de tăiere AEG 4932334677
Disc de tăiere Makita D-41654
Disc de tăiere Makita B-13683
Disc de tăiere Makita D-61173-10
Disc de tăiere Dewalt DT1938 18T
Disc de tăiere Dewalt DT4288
Vizualizat 250 din 1925
Mai arăta