Pagina #4. Discuri de tăiere în Chișinău

Filtru
Preț, lei
de la
pînă la
Diametru, mm
Gaura de aterizare, mm
Сantitate, buc
Material de tăiere
Marginea discului
Filtru Închide
Resetați filtrele
cele mai populare
Preț descrescător
Preț crescător
Disc de tăiere Dewalt DT1957
570lei
699 lei
129 lei
Disc de tăiere MPN MP-1215
Disc de tăiere Proline 84184
Disc de tăiere Graphite 57H672
Disc de tăiere Graphite 57H621
Disc de tăiere Graphite 57H684
Disc de tăiere Yato YT-60652
Disc de tăiere Yato YT-6091
Disc de tăiere Yato YT-6093
Disc de tăiere Yato YT-6099
407lei
436 lei
29 lei
Disc de tăiere Vorel 08755
119lei
128 lei
9 lei
Disc de tăiere Raider 163108
Disc de tăiere Lider 200308
180lei
197 lei
17 lei
Disc de tăiere CMT 291.216.48M
Disc de tăiere CMT 292.184.40M
Disc de tăiere Hikoki 752479
Disc de tăiere Modeco EXPERT MN-78-135
Disc de tăiere Distar 11115421011
Disc de tăiere Bosch 2608602539
1.067lei
1.154 lei
87 lei
Disc de tăiere Bosch 2608602397
Disc de tăiere Bosch 2608640451
1.359lei
1.406 lei
47 lei
Disc de tăiere Bosch 2608640442
1.998lei
2.059 lei
61 lei
Disc de tăiere Bosch 2608640732
543lei
936 lei
393 lei
Disc de tăiere Bosch 2608602393
Disc de tăiere Bosch 2608644377
Disc de tăiere Bosch 2608644385
Disc de tăiere Bosch 2608602620
1.940lei
2.046 lei
106 lei
Disc de tăiere Bosch 2608615137
Disc de tăiere Bosch 2608615138
Disc de tăiere Bosch B2608600543
Disc de tăiere Bosch B2608900532
Disc de tăiere AEG 4932334676
Disc de tăiere AEG 4932373147
Disc de tăiere Makita D-41610
533lei
549 lei
16 lei
Disc de tăiere Makita B-09743
1.430lei
1.480 lei
50 lei
Disc de tăiere Makita D-61139-10
Disc de tăiere Dewalt DT1940 30T
Disc de tăiere Dewalt DT4290 96T
2.649lei
2.650 lei
1 lei
Disc de tăiere Dewalt DT1471
Disc de tăiere Dewalt DT1472
Disc de tăiere Dewalt DT4346
Disc de tăiere Dewalt DT20540
Disc de tăiere Dewalt DT10401-QZ
Disc de tăiere Milwaukee 4932471333
Disc de tăiere Einhell 49575915
Disc de tăiere Stanley STA38117
Disc de tăiere Graphite 57H644
Disc de tăiere Graphite 57H658
133lei
182 lei
49 lei
Disc de tăiere Graphite 57H630
Disc de tăiere Graphite 57H636
Vizualizat 200 din 1925
Mai arăta