Pagina #3. Discuri de tăiere în Chișinău

Filtru
Preț, lei
de la
pînă la
Diametru, mm
Gaura de aterizare, mm
Сantitate, buc
Material de tăiere
Marginea discului
Filtru Închide
Resetați filtrele
cele mai populare
Preț descrescător
Preț crescător
Disc de tăiere Dewalt DT10303 40T
Disc de tăiere Dewalt DT1944 24T
Disc de tăiere MPN MP-1214
Disc de tăiere Metabo 628009000
Disc de tăiere Metabo 628223000
Disc de tăiere Dnipro-M 163114
Disc de tăiere Lider 201306
Disc de tăiere CMT Contractor (K21648M-X10)
Disc de tăiere CMT 271.235.36
662lei
771 lei
109 lei
Disc de tăiere CMT 291.190.24M
Disc de tăiere CMT 290.190.12M
Disc de tăiere CMT 293.028.12M
Disc de tăiere CMT 235.216.30M
8.399lei
9.072 lei
673 lei
Disc de tăiere Wokin Prof 115х1mm (763511)
Disc de tăiere Hikoki 752489
1.775lei
1.999 lei
224 lei
Disc de tăiere Imer Premium (IM1193913)
Disc de tăiere Bosch 2608602654
Disc de tăiere Bosch 2608602203
Disc de tăiere Bosch 2608602204
Disc de tăiere Bosch 2608602199
Disc de tăiere Bosch 2608644378
Disc de tăiere Bosch 2608644381
333lei
455 lei
122 lei
Disc de tăiere Makita MForce (B-08078)
Disc de tăiere Makita D-65595
776lei
799 lei
23 lei
Disc de tăiere Dewalt DT1955 40T
Disc de tăiere Dewalt DT3450
Disc de tăiere Dewalt DT43909
Disc de tăiere Dewalt DT10302 24T
Disc de tăiere Dewalt DT1945 40T
Disc de tăiere Dewalt DT20433
585lei
599 lei
14 lei
Disc de tăiere Dewalt DT1914
2.359lei
2.360 lei
1 lei
Disc de tăiere Milwaukee 4932464715
Disc de tăiere Metabo 628041000
Disc de tăiere Metabo 628091000
Disc de tăiere CMT 292.190.64M
Disc de tăiere Hikoki 752487
1.100lei
1.375 lei
275 lei
Disc de tăiere Hikoki 752471
Disc de tăiere Klingspor DT350B (339828)
Disc de tăiere Bosch 2608602537
Disc de tăiere Bosch 2608615059
Disc de tăiere Bosch 2608640617
1.176lei
1.212 lei
36 lei
Disc de tăiere Bosch 2608640727
Disc de tăiere Bosch 2608602394
Disc de tăiere Bosch 2608644371
Disc de tăiere Bosch B2608900533
Disc de tăiere Dewalt DT1935 30T
Disc de tăiere Dewalt DT1939 24T
Disc de tăiere Dewalt DT1964
Disc de tăiere Dewalt DT4282
Disc de tăiere Dewalt DT3736
Vizualizat 150 din 1925
Mai arăta