Pagina #7. Discuri de tăiere în Chișinău

Filtru
Preț, lei
de la
pînă la
Diametru, mm
Gaura de aterizare, mm
Сantitate, buc
Material de tăiere
Marginea discului
Filtru Închide
Resetați filtrele
cele mai populare
Preț descrescător
Preț crescător
Disc de tăiere Hikoki 752436
499lei
540 lei
41 lei
Disc de tăiere Hikoki 752457
766lei
767 lei
1 lei
Disc de tăiere Hikoki 773010
Disc de tăiere Hikoki 773005
1.300lei
1.399 lei
99 lei
Disc de tăiere Hikoki 752412
Disc de tăiere Haki 125x22.2 Segment
Disc de tăiere Haki 125x22.2 Turbo wawe
Disc de tăiere Haki 230x22.2 Extra ceramic
Disc de tăiere Klingspor DT900B (325034)
Disc de tăiere Klingspor DT900 FP (331040)
Disc de tăiere Klingspor DT300F (325359)
Disc de tăiere Klingspor DT300U (325345)
Disc de tăiere Klingspor DT600U (322631)
Disc de tăiere Klingspor DT900FL (331043)
Disc de tăiere Norton 70184625186
Disc de tăiere Ingco TSB125423
Disc de tăiere Modeco MN-65-866
Disc de tăiere Modeco MN-65-870
Disc de tăiere Micul Fermier GF-2029
Disc de tăiere Harden 612016
Disc de tăiere Total Tools TAC231725
Disc de tăiere PDT 810400TCRTu 1А1R
Disc de tăiere Distar 10170085073
Disc de tăiere Distar 11115427010
Disc de tăiere Distar 11115421009
Disc de tăiere Distar 11115160010
Disc de tăiere Distar 11115528010
Disc de tăiere Distar 11115048010
Disc de tăiere Distar 11115494010
Disc de tăiere Distar 12385055024
Disc de tăiere Distar 12315055110
Disc de tăiere Distar 10117126010
Disc de tăiere Distar 10216025017
Disc de tăiere Hoegert HT6D702
Disc de tăiere Bosch 2608602196
Disc de tăiere Bosch 2608602198
Disc de tăiere Bosch 2608602200
Disc de tăiere Bosch 2608644382
Disc de tăiere Bosch 2608602540
1.635lei
1.685 lei
50 lei
Disc de tăiere Bosch 2608615037
Disc de tăiere Bosch B2608619283
Disc de tăiere Bosch B2608619284
Disc de tăiere Bosch B2608602201
Disc de tăiere Bosch B2608615166
Disc de tăiere Bosch B2608623012
Disc de tăiere Bosch B2608603400
Disc de tăiere Bosch B2608643071
Disc de tăiere Bosch B2608837666
Disc de tăiere Bosch 2608900660
1.082lei
1.250 lei
168 lei
Vizualizat 350 din 1925
Mai arăta