Vas de expansiune Varem S2008361CS000000
Produs nou
Vas de expansiune Varem S2008361CS000000 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 1152241
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
Toate produsele Varem
Specificații
  • Tip
    rezervor
  • Tip de sistem
    incalzire
  • Volume
    8 l
  • Înălţime
    348 mm
  • Diametru
    200 mm
  • Max. presiunea de lucru
    8 bar
  • Temperatura maximă a apei
    99 °С
  • Tipul de instalare
    vertical
  • Conexiune
    1 "