Radiator Konner Modern MC-140M-500
Radiator Konner Modern MC-140M-500 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 668753
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
Toate produsele Konner
Garanție 24 luni
Specificații
  • Material
    fontă
  • Tip
    secțională
  • Numărul de secțiuni
    7
  • Înălțime
    588 mm
  • Lungime
    80 mm
  • Adâncime
    140 mm
  • Distanta centrala
    500 mm