Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M
în 3 plăți fără dobândă
Produs nou
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #1 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #2 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #3 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #4 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #5 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #6 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #7 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #8 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #9 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1900M imaginea #10 — magazin online Desire.md
Cod: 1210525
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Powermat
Garanție 12 luni
Specificații
  • Puterea
    1900 W
  • Freza inclusa
    Da
  • Lățime de prelucrare
    400 mm
  • Adâncime de prelucrare
    220 mm