Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M
în 3 plăți fără dobândă
Produs nou
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M imaginea #1 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M imaginea #2 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M imaginea #3 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M imaginea #4 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M imaginea #5 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M imaginea #6 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M imaginea #7 — magazin online Desire.md
Motocultor electric Powermat PM-GGE-1700M imaginea #8 — magazin online Desire.md
Cod: 1210524
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Powermat
Garanție 12 luni
Specificații
  • Puterea
    1700 W
  • Freza inclusa
    Da
  • Lățime de prelucrare
    360 mm
  • Adâncime de prelucrare
    220 mm