Aplică exterior Lampardi Picadily LP9002-12W
Aplică exterior Lampardi Picadily LP9002-12W imaginea #1 — magazin online Desire.md
Aplică exterior Lampardi Picadily LP9002-12W imaginea #2 — magazin online Desire.md
Aplică exterior Lampardi Picadily LP9002-12W imaginea #3 — magazin online Desire.md
Cod: 357893
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
Toate produsele Lampardi
Specificații
  • Tip
    de perete
  • Înălţime
    100 mm
  • Diametru
    160 mm
  • Lungimea
    100 mm
  • Lățime
    160 mm
  • Tip dulie
    lumina LED incorporata
  • Numar de becuri
    1
  • Tip bec
    LED
  • Putere maxima per bec
    12 W