Monitor Samsung LS27DG300EIXCI
în 3 plăți fără dobândă
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #1 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #2 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #3 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #4 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #5 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #6 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #7 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #8 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #9 — magazin online Desire.md
Monitor Samsung LS27DG300EIXCI imaginea #10 — magazin online Desire.md
Cod: 875306
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Samsung
Garanție 24 luni
Specificații
  • Diagonala
    27 inch
  • Tip
    Monitor de joc
  • Tip de ecran de acoperire
    anti-orbire
  • Tip panel
    VA
  • Rezoluţie
    1920x1080
  • Raportul aspectului
    16:9
  • Rată de cadre
    180 Hz
  • Luminozitate
    250 cd/mp
  • Contrast tipic
    3000:1
  • Unghi de vizionare
    178 grade
  • Timp de răspuns
    1 ms
  • Gamă de culoare (Rec. 709 / sRGB)
    95 %
  • Adâncimea culorii
    8 biți
  • AMD FreeSync
    Da
  • Rotirea ecranului (stânga/dreapta)
    Da
  • Reglarea înclinării
  • Pivot
  • Reglarea înălțimii
  • HDMI 2.0
    1
  • DisplayPort
    1
  • Audio 3,5 mm jack (out)
  • Suport HDR
    este
  • Putere consumata
    35 W
  • Culoare
    negru
  • Dimensiuni generale (LxÎxA)
    618x377x92 mm
  • Dimensiuni cu stativ
    618x521x234 mm
  • Dimensiuni montare pe perete VESA
    100x100 mm