Monitor Dahua DHI-LM27-E230C
Monitor Dahua DHI-LM27-E230C imaginea #1 — magazin online Desire.md
Monitor Dahua DHI-LM27-E230C imaginea #2 — magazin online Desire.md
Monitor Dahua DHI-LM27-E230C imaginea #3 — magazin online Desire.md
Monitor Dahua DHI-LM27-E230C imaginea #4 — magazin online Desire.md
Cod: 1113129
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Dahua
Specificații
  • Diagonala
    27 inch
  • Curbat
    Da
  • Tip
    Monitor de joc
  • Tip de ecran de acoperire
    anti-orbire
  • Tip panel
    VA
  • Rezoluţie
    1920x1080
  • Raportul aspectului
    16:9
  • Rată de cadre
    180 Hz
  • Luminozitate
    250 cd/mp
  • Contrast tipic
    4000:1
  • Unghi de vizionare
    178 grade
  • Timp de răspuns
    1 ms
  • Gamă de culoare (Rec. 709 / sRGB)
    99 %
  • Gamă de culoare (Adobe RGB)
    84 %
  • Gamă de culoare (DCI P3)
    90 %
  • Gamă de culoare (NTSC)
    85 %
  • Adâncimea culorii
    8 biți
  • Reglarea înclinării
    Da
  • HDMI
    2
  • DisplayPort
    1
  • Audio 3,5 mm jack (out)
    1
  • Putere consumata
    30 W
  • Culoare
    negru
  • Dimensiuni generale (LxÎxA)
    613x365x79 mm
  • Dimensiuni cu stativ
    612х468х200 mm
  • Dimensiuni montare pe perete VESA
    75x75 mm