Monitor Asus TUF Gaming VG27UQEL5A
Produs nou
Monitor Asus TUF Gaming VG27UQEL5A imaginea #1 — magazin online Desire.md
Monitor Asus TUF Gaming VG27UQEL5A imaginea #2 — magazin online Desire.md
Monitor Asus TUF Gaming VG27UQEL5A imaginea #3 — magazin online Desire.md
Monitor Asus TUF Gaming VG27UQEL5A imaginea #4 — magazin online Desire.md
Monitor Asus TUF Gaming VG27UQEL5A imaginea #5 — magazin online Desire.md
Monitor Asus TUF Gaming VG27UQEL5A imaginea #6 — magazin online Desire.md
Cod: 1212747
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Asus
Garanție 24 luni
Specificații
  • Diagonala
    27 inch
  • Tip
    Monitor de joc
  • Tip de ecran de acoperire
    anti-orbire
  • Tip panel
    IPS
  • Rezoluţie
    3840x2160
  • Raportul aspectului
    16:9
  • Rată de cadre
    310 Hz
  • Luminozitate
    400 cd/mp
  • Contrast tipic
    1000:1
  • Contrast dinamic
  • Unghi de vizionare
    178 grade
  • Timp de răspuns
    0,3 ms
  • Gamă de culoare (Rec. 709 / sRGB)
    120 %
  • Adâncimea culorii
    8 biți
  • NVIDIA G-Synk
    Da
  • AMD FreeSync
    Da
  • Boxe integrate
  • Rotirea ecranului (stânga/dreapta)
  • Reglarea înclinării
  • Pivot
  • Reglarea înălțimii
  • Încărcare rapidă
  • HDMI 2.0
    2
  • DisplayPort
    1
  • Audio 3,5 mm jack (out)
    1
  • Suport HDR
    DisplayHDR 400
  • Putere consumata
    65 W
  • Culoare
    negru
  • Dimensiuni generale (LxÎxA)
    615x369x60 mm
  • Dimensiuni cu stativ
    615x547x214 mm
  • Dimensiuni montare pe perete VESA
    100x100 mm