Gratar electric Gorenje GCG2000M
Produs nou
Gratar electric Gorenje GCG2000M imaginea #1 — magazin online Desire.md
Gratar electric Gorenje GCG2000M imaginea #2 — magazin online Desire.md
Gratar electric Gorenje GCG2000M imaginea #3 — magazin online Desire.md
Gratar electric Gorenje GCG2000M imaginea #4 — magazin online Desire.md
Cod: 1193240
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Gorenje
Garanție 24 luni
Specificații
  • Tip grătar
    deschis, închis
  • Localizare
    pe masa
  • Controlul
    mecanic
  • Putere
    2000 W
  • Termostat reglabil
    Da
  • Suprafață detașabil
    Da
  • Lățimea de lucru
    230 mm
  • Lungimea de lucru
    290 mm
  • Carcasă
    plastic, inox
  • Culoare
    negru
  • Lungimea cablului
    0,8 m
  • Acoperire non-stick
  • Indicator lansare de lucru
  • Tava pentru picaturi
  • Dimensiuni
    160x350x340 mm