Întrerupător automat Moes ZCB-SC-2P100M-EN
în 3 plăți fără dobândă
Întrerupător automat Moes ZCB-SC-2P100M-EN imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 1096611
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Moes
Specificații
  • Cuplul de prindere a șuruburilor
    1,7 Nm
  • Secțiunea transversală a conductorilo
    1...25 mm2
  • Standard
    EN 61009-1
  • Numărul de poli
    2
  • Curent nominal Ie
    100 A
  • Frecvența nominală
    50/60 Hz
  • Capacitate de comutare finală Icu
    3000 А