Lampă încorporabilă IEK LDVO0-1804-40-4000-K01
Lampă încorporabilă IEK LDVO0-1804-40-4000-K01 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Lampă încorporabilă IEK LDVO0-1804-40-4000-K01 imaginea #2 — magazin online Desire.md
Cod: 979031
  • Fluxul luminos
    4000 lm
  • Puterea
    40 W
  • Analog al unei lămpi cu incandescență
    380 W
  • Temperatura culorii
    4000 °K
  • Diametru
    225 mm
  • Înălţime
    50 mm
  • Dimensiunea lămpii
    225х50 mm
  • Gaura de montare
    Ø200 mm
  • Coeficient de ondulare
    <0.5 %
  • Tensiunea de alimentare
    220 V