Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8207500
Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8207500 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 1100456
  • Tip
    bloc de distribuție
  • Cerere
    distribuție
  • Numarul de poli
    1
  • Tensiunea nominală
    1000 V
    1-35 mm2
  • Marimea
    96х49х50 mm
  • Cuplul de prindere a șuruburilor
    2-4 Nm
  • Curent nominal
    500 А