Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8207400
Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8207400 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 1100455
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
Toate produsele Orno
Specificații
  • Tip
    bloc de distribuție
  • Cerere
    distribuție
  • Numarul de poli
    1
  • Curent nominal
    400 А
  • Frecvența rețelei
    50-60 Hz
  • Tensiunea nominală
    1000 V
  • Montare
    șina DIN
  • Grad de protectie
    20 IP
  • Secțiunea transversală a conductorilo
    1-35 mm2
  • Gama de temperatură de funcționare
    -25...55 С°
  • Marimea
    96х49х50 mm