Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8207250
Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8207250 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 1100454
  • Tip
    bloc de distribuție
  • Tensiunea nominală
    1000 V
    1-16 mm2
  • Marimea
    77х29х46 mm
  • Cuplul de prindere a șuruburilor
    2-4 Nm
  • Curent nominal
    250 А