Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8207160
Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8207160 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 1100460
  • Tip
    bloc de distribuție
  • Curent nominal
    160 А
  • Tensiunea nominală
    1000 V
    1-16 mm2
  • Marimea
    77х29х46 mm