Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8200500
Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8200500 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 1100457
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
Toate produsele Orno
Specificații
  • Tip
    întrerupător de circuit
  • Cerere
    distribuție
  • Numarul de poli
    1
  • Curent nominal
    500 А
  • Frecvența rețelei
    50-60 Hz
  • Tensiunea nominală
    1000 V
  • Curent de șoc
    5100 А
  • Montare
    șina DIN
  • Grad de protectie
    20 IP
  • Secțiunea transversală a conductorilo
    35 mm2
  • Gama de temperatură de funcționare
    -25...55 С°
  • Durabilitatea comutării
  • Marimea
    49х96х50 mm