Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8200400
Siguranță automată diferențială Orno ORLZ8200400 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 1100461
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
Toate produsele Orno
Specificații
  • Tip
    întrerupător de circuit
  • Cerere
    distribuție
  • Numarul de poli
    3
  • Poziția neutră
    stânga
  • Curent nominal
    400 А
  • Cd curbat
    C
  • Frecvența rețelei
    50-60 Hz
  • Tensiunea nominală
    400 V
  • Curent diferențial
    30 mА
  • Curent de șoc
    4500 А
  • Montare
    șina DIN
  • Grad de protectie
    20 IP
  • Secțiunea transversală a conductorilo
    35-150 mm2
  • Gama de temperatură de funcționare
    -25...55 С°
  • Durabilitatea comutării
  • Tipul de control
    comutator
  • Cuplul de prindere a șuruburilor
    2-3 Nm
  • Marimea
    49х96х50 mm