Sursă de alimentare Gigabyte 850W (GP-P850GM)
în 3 plăți fără dobândă
Sursă de alimentare Gigabyte 850W (GP-P850GM) imaginea #1 — magazin online Desire.md
Sursă de alimentare Gigabyte 850W (GP-P850GM) imaginea #2 — magazin online Desire.md
Sursă de alimentare Gigabyte 850W (GP-P850GM) imaginea #3 — magazin online Desire.md
Sursă de alimentare Gigabyte 850W (GP-P850GM) imaginea #4 — magazin online Desire.md
Cod: 374165
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Gigabyte
Garanție 24 luni
Specificații
  • Putere
    850 W
  • Standard
    ATX12V 2.31
  • PFC
    activ
  • Sistemul de răcire
    1 ventilator
  • Diametrul ventilatorului
    135 mm
  • Conector pentru placa de bază
    20+4pin
  • Numărul de conectori 4+4 pini CPU
    2
  • Numărul de conectori 6+2 pini PCI-E
    6
  • Numărul de conectori cu 15 pini SATA
    6
  • Numărul de conectori cu 4 pini IDE/Molex
  • Numărul de conectori cu 4 pini Floppy
  • Current on-line +3.3V
    20 A
  • Current on-line +5V
    20 A
  • Current on-line +12V-1
    70,5 A
  • Current on-line -12V
    0,3 A
  • Current on-line +5V Standby
    3 A
  • 80 PLUS certificat
    Gold
  • Сabluri detașabile
    Da
  • Protecție la supratensiune
    Da
  • Protecție la suprasarcină
  • Protecție la scurt circuit
  • Dimensiuni (IxLxA)
    86x150x160 mm