Pagina #20. Discuri de tăiere în Chișinău

Filtru
Preț, lei
de la
pînă la
Diametru, mm
Gaura de aterizare, mm
Сantitate, buc
Material de tăiere
Marginea discului
Filtru Închide
Resetați filtrele
cele mai populare
Preț descrescător
Preț crescător
Disc de tăiere Distar 11133034025
Disc de tăiere Distar 1A1RSS Sandstone d360
Disc de tăiere Shijing 10007.
960lei
972 lei
12 lei
Disc de tăiere Modeco MN-78-315
Disc de tăiere Modeco MN-78-205
Disc de tăiere Shijing 10088
Disc de tăiere Yato YT-60591
83lei
118 lei
35 lei
Disc de tăiere Haki Ø185 48T 30/25.4
Disc de tăiere Ronix RH-3525
Disc de tăiere Ronix RH-5104
Set discuri abrazive Milwaukee 4932459164
Disc de tăiere Yato YT-60628
Disc de tăiere Yato YT-60733
Disc de tăiere Raider RD-DD24 (162203)
Disc de tăiere KWB 798540
126lei
155 lei
29 lei
Disc de tăiere Vorel VOR08752
Disc de tăiere Sthor STH08791
Disc de tăiere Powermat PM-TDCS-1251T
Disc de tăiere Powermat PM-TDCS-1255T
Disc de tăiere Montolit 8023743018141
Disc de tăiere Bihui DCBN115
350lei
400 lei
50 lei
Disc de tăiere Rawlplug RT-DDT-230
Disc de tăiere Proxxon 28017
Disc de tăiere Bihui DCEM125
Produs nou
Disc de tăiere Baumesser 91320006014
Disc de tăiere Distar 11120421019
Disc de tăiere Distar 10170429019
Disc de tăiere Distar 10170085105
Disc de tăiere Distar 10170085256
Disc de tăiere Powermat PM-TPDB-410M
Produs nou
Disc de tăiere Bihui DSBM125
220lei
260 lei
40 lei
Disc de tăiere Bihui DCDT125
420lei
490 lei
70 lei
Disc de tăiere Rawlplug RT-DDS-350
Disc de tăiere Distar 11127034024
Disc de tăiere Distar 11320061014
Disc de tăiere Distar 11320061015
Disc de tăiere Baumesser 910320547024
Disc de tăiere Distar 12485087024
Disc de tăiere Distar 12385055034
Disc de tăiere Metabo 628666000
Disc de tăiere Irwin 1907778
Disc de tăiere Irwin 1897199
Disc de tăiere Irwin 1897200
Disc de tăiere MPN MP-2593
Disc de tăiere Distar 11115062014
Disc de tăiere Distar 13327089031
Disc de tăiere Distar 11120158027
Disc de tăiere Distar 32185075162
Vizualizat 1000 din 1926
Mai arăta