Tefal

cele mai populare
Preț descrescător
Preț crescător
Aerogril Tefal EY5568E0
Clește Tefal 2745312
Fierbator de apa Tefal KI772D38
999lei
1.199 lei
200 lei
Set cuțite Tefal K122S205
Vas termo Tefal K3036212
Tigaie Tefal E2320574
Tigaie Tefal G2553872
719lei
749 lei
30 lei
Tigaie Tefal B5680683
Cuțit Tefal K2213144
197lei
199 lei
2 lei
Fierbator de apa Tefal KO200130
Fier de călcat cu abur Tefal GV9710E0
9.999lei
10.699 lei
700 lei
Fier de călcat Tefal FV5737E0
Tava de copt Tefal J1741274
Set forme de copt Tefal J174S274
Set cuțite Tefal K221S375
Tigaie Tefal B5560453
Tigaie Tefal B5560553
449lei
459 lei
10 lei
Aparat de călcat vertical cu abur Tefal DT2020E1
Container pentru mâncare Tefal K3021512
Fier de călcat cu abur Tefal SV6111E1
3.499lei
3.599 lei
100 lei
Set vase de gatit Tefal L1549013
Set vase de gatit Tefal L2609502
Aerogril Tefal EY130815
3.399lei
3.499 lei
100 lei
Fierbator de apa Tefal KO2M0410
Aerogril Tefal EY111810
4.299lei
4.499 lei
200 lei
Oala sub presiune Tefal P2584401
Set vase de gatit Tefal L2609402
2.229lei
2.799 lei
570 lei
Aerogril Tefal EY130A10
3.399lei
3.499 lei
100 lei
Cratiță Tefal G7124645
Fier de călcat cu abur Tefal GV9E22E0
8.399lei
9.299 lei
900 lei
Cratița servire Tefal G7192356
Aerogril Tefal EY145A10
3.999lei
4.399 lei
400 lei
Aerogril Tefal EY552DE0
4.799lei
5.399 lei
600 lei
Ceainic Tefal N4180410
Produs nou
Spatulă Tefal 2744112
Cuțit Tefal K1221205
Spatulă Tefal 2745112
49lei
69 lei
20 lei
Blender Tefal HB641838
Foarfecă de bucătărie Tefal Ingenio K2071314
Cana cu pai Tefal K3170114
Container pentru mâncare Tefal K3021112
Container pentru mâncare Tefal K3021812
Lingură pentru bucătărie Tefal K0170112
Tel Tefal 27455120
Ascuțitoare cuțite Tefal K2650534
Cuțit Tefal K2213944
165lei
169 lei
4 lei
Curățător de legume Tefal K1291814
Sticlă de apă Tefal K3170314
Prajitor de pâine Tefal TT693110
1.299lei
1.338 lei
39 lei
Tigaie Tefal C3850453
Vizualizat 200 din 409
Mai arăta