Accesorii pentru aspirătoare Karcher

Filtru
Filtru
cele mai populare
Preț descrescător
Preț crescător
Duza Karcher 2.863-307.0
Furtun pentru aspirătoare Karcher 9.012-467.0
Set furtun pentru aspirătoare Karcher 4.195-097.0
Autoduză pentru aspirător Karcher 4.195-304.0
Autoduză pentru aspirător Karcher 9.754-072.0
Autoduză pentru aspirător  Karcher 4.195-098.3
Duza Karcher 2.863-306.0
Țeavă prelungitoare Karcher 9.037-300.0
Filtru Karcher WD (6.414-960.0)
Geantă de transport Karcher WV (2.633-006.0)
Set de perii rotunde Karcher 2.860-231.0
Filtru Karcher 6.402-024.0
Duză pentru parchet Karcher (2.863-302.0)
Mâner pentru aspirătoare Karcher 4.195-247.0
Duză podea pentru aspirătoare Karcher 2.863-322.0
Set filtre pentru aspirator Karcher 2.863-313.0
Furtun de absorbție cu cot Karcher 4.440-907.0
Furtun de absorbție fătă cot Karcher 4.440-911.0
Filtru pentru aspirătoare Karcher 6.904-208.0
Set universal de perii cu role Karcher 2.863-331.0
Filtru Karcher Nera (2.860-273.0)
Filtru Karcher 9.012-283.0
Autoduză pentru aspirător Karcher 2.863-316.0
Filtru Karcher 2.863-317.0
Cartuș filtru Karcher 2.863-303.0
Filtru pentru aspirator Karcher 2.863-319.0
Filtru Karcher Nera (2.863-318.0)
Furtun pentru aspirator Karcher 9.754-006.0
Perie moale Karcher 2.863-320.0
Set saci pentru aspirator Karcher 2.863-325.0
Filtru tip cartuș Karcher 2.863-327.0
Defoamer Karcher 6.295-873
Furtun de absorbție de schimb Karcher 2.889-100.0
Furtun de absorbție fătă cot Karcher 2.889-133.0
Duză pentru pardoseală Karcher 4.130-009.0
Vizualizat 100 din 208
Mai arăta