Lavoar Ravak UNI 400 B Slim Black Matt (XJX0D140000)
în 3 plăți fără dobândă
Credit 0% 6 luni
Produs nou
Lavoar Ravak UNI 400 B Slim Black Matt (XJX0D140000) imaginea #1 — magazin online Desire.md
Lavoar Ravak UNI 400 B Slim Black Matt (XJX0D140000) imaginea #2 — magazin online Desire.md
Lavoar Ravak UNI 400 B Slim Black Matt (XJX0D140000) imaginea #3 — magazin online Desire.md
Cod: 1205258
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
gratis
Toate produsele Ravak
Descriere
Forma rotundă compactă, cu diametru de 400 mm și înălțime de aproximativ 120 mm, permite montarea pe blat sau pe mobilier. Modelul nu are orificiu pentru baterie și nici preaplin, fiind recomandată utilizarea unei baterii înalte sau montate pe perete, împreună cu ventil fix.
Avantaje:
  • design Slim modern
  • finisaj negru mat elegant
  • ceramică rezistentă și durabilă
  • dimensiune compactă (Ø 400 mm)
  • montaj pe blat
  • fără preaplin — aspect minimalist
  • întreținere ușoară
Specificații
  • Tip montare
    pe blat
  • Forma
    rotundă
  • Diametru
    40
  • Înălțime
    12,5 cm
  • Dimensiuni
    400х125 mm