Lampă încorporabilă IEK LDVO0-1704-24-6500-K01
Lampă încorporabilă IEK LDVO0-1704-24-6500-K01 imaginea #1 — magazin online Desire.md
Cod: 979026
Livrare în: Chişinău
Livrare prin curier
Toate produsele IEK
Specificații
  • Forma lămpii
    rotund
  • Lampă in set
    Da
  • Tipul de montare
    labele
  • Tip lampă
    SMD LED
  • Numărul de lămpii
    1 buc
  • Tipul sursei de lumină
    încorporat
  • Baza lampii
    lumina Led încorporată
  • Cantitate
    1
  • Fluxul luminos
    2000 lm
  • Puterea
    24 W
  • Analog al unei lămpi cu incandescență
    200 W
  • Temperatura culorii
    6500 °K
  • Unghiul razei
    100 °
  • Diametru
    192 mm
  • Înălţime
    67 mm
  • Dimensiunea lămpii
    192х67 mm
  • Gaura de montare
    Ø160 mm
  • Indicele de redare a culorilor
    Ra80
  • Coeficient de ondulare
    <0.5 %
  • Grad de protecție
    40 IP
  • Tensiunea de alimentare
    220 V