Accesorii pentru aparate de spalat în Bălți

Filtru
Preț, lei
de la
pînă la
Tip
Filtru Închide
Resetați filtrele
cele mai populare
Preț descrescător
Preț crescător
Furtun prelungitor Bosch AQT (F016800361)
Furtun de aspirație Karcher SH 5 (2.643-100.0)
Duza pentru spuma Bosch F016800382
2.328lei
2.425 lei
97 lei
Duza de spumă Ingco AMFP4002
Furtun prelungitor Bosch AQT (F016800360)
Pistol de spalat de inalta presiune Ingco AMSG028
Duza de spălare sub presiune Ingco AMAN4501
Duza de spalat cu inalta presiune Bosch AQT (F016800356)
Perie pentru spălat cu înaltă presiune AQT (F016800359)
Duza de spumare Total Tools TMFP402
Set de duze Karcher Clean FJ10 C (2.643-143.0)
Filtru de apa Karcher 2.642-794.0
Set cu duză Karcher FJ 10 C (2.643-144.0)
Kit adaptor furtun prelungitor Karcher 2.643-037.0
Set de inele de rezerva Karcher 2.640-729.0
Accesorii de chiuvetă Karcher 6.394-770.0
Duză Bosch BF016F05573
511lei
533 lei
22 lei
Furtun de aspirație Karcher SH 3 (2.643-101.0)
Duza de spălare sub presiune Karcher DB 180 for К7 (2.642-729.0)
Furtun de spălat cu înaltă presiune Karcher 2.641-708.0
Duza de spălare sub presiune Karcher 2.638-792.0
Filtru de apa Karcher 4.730-059.0
Duza de spălare sub presiune Karcher 2.638-817.0
Balamală reglabilă Karcher 2.640-733.0
Kit pentru spălare sub presiune Einhell 2351245
Accesorii de chiuvetă Karcher New (2.644-257.0)
Duză Bosch BF016800454
742lei
791 lei
49 lei
Furtun prelungitor Ingco AHPH5028
Set de curățare a țevilor Karcher 2.642-240.0
Tub prelungitor Karcher 2.643-240.0
Accesorii de chiuvetă Karcher 9.633-508.0
Furtun presiune inalta Total Tools TGTPCH751
Vizualizat 50 din 246
Mai arăta